Güven Yapı Mantolama ile enerjin cebinde kalsın!!

Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, inşaat sektörünün daha çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulan firmamız, geçmiş yılların verdiği iş tecrübesi ve birikimi ile birlikte kurumsallaşma adına gücünü artırmış büyük projeler yapmaya başlamıştır. 

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan firmamız, başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olması, kararlı ve zoru başarma hedeflerinde olması yatmaktadır... 10 yılı aşkın iş deneyimi ile Ülkesine değer katmayı amaçlayan kuruluşumuz, sektöründe sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyişine devam etmektedir.

Çatılarınızda yapacağınız kiremit aktarma, şıngıl döşeme, çatı izolasyonu, baca tamiratı, teras, su yalıtımı, çatı yağmur olukları yenilenmesi ve temizlenmesi ile merkezi uydu sistemi, çanak anten montaj hizmetlerimiz de yine firmamız tarafından binaya iskele kurulmuşken yaparak tamamladığımız çalışmalardır.

Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özelliğimiz, komple hizmet anlayışımız ve %100 müşteri memnuniyetine dayalı kalite yaklaşımımızdır. Böylece işlerinizi hem kısa sürede hem de çok daha uygun maliyetlerle tamamlamış olursunuz. Müşterilerimizin taleplerine en profesyonel cevapları verebilmek adına sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz  0312 269 69 97

Misyonumuz

- Zamanında ve müşteri memnuniyetini odaklı çalışmak,

- Yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmek,

- Kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında örnek projeler üretmek,

- Müşteri memnuniyetini her şeyin önün de tutmak,

- Değişime ve gelişime açık olmak,

- En önemli sermayenin insan kaynağı olduğu bilincinde olmak,

- Sürekli gelişmek için maddi kaynak ve nitelikli iş gücü oluşturmak,

- Hoşgörü, demokrasi ve ideallere saygı göstermek...

Vizyonumuz

- İnsan hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmak,

- Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği İnşaat firması olmak,

- Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sunmak,

- Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak,

- Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya taşımak,

- Teknolojik değişimleri takip ederek sektörün öncüsü olmak...

Our Mission

Perspiciatis unde omnis iste natus doxes sit voluptatem accusantium dantiumeaque ipsa quae ab illos Perspiciatis unde omnis iste natus doxes sit voluptatem accusantium dantiumeaque ipsa quae ab illos

Our Philosphy

Perspiciatis unde omnis iste natus doxes sit voluptatem accusantium dantiumeaque ipsa quae ab illos Perspiciatis unde omnis iste natus doxes sit voluptatem accusantium dantiumeaque ipsa quae ab illos

Hizmetlerimiz