Güven Yapı Mantolama ile enerjin cebinde kalsın!!

Görüntülü Diafon

Görüntülü Diafon

Akıllı IP Interkom Sistemlerinin Avantajları

Görüntülü Diyafon sistemleri; IP tabanlı olarak üretilen, tamamen yerli, diğer dairelerle görüntülü ve sesli konuşmayı sağlayan bir sistemdir. Sistemi kurduğunuz site ya da apartmanın çevresine yerleştirilmiş kameralarla bina güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

1.Montaj ve Kurulum

Her bir katta sadece bir Ethernet switch kullandığından ve cihaz enerjileri kablo üzerinden verildiğinden bağlantı çok basittir. Dairelere, apartmanlara ve bloklara kurulum basit, sorundan uzak ve ekonomiktir.

2.Görüntü Kalitesi

Bilgisayar ve cep telefonlarındaki görüntü protokolünü kullandığımız için aynı sistemi 1000 daireye de kurmuş olsak görüntü kalitesi aynıdır.

3.Ses kalitesi

Ses kalitesi istisnasız bütün cihazlarda aynıdır, ses seviyesi arttırılıp azaltılabilir.

4.Daireler arası görüşme

Daireler kendi aralarında istedikleri sürede görüntülü görüşme yapabilirler. Aynı anda konuşma sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Sistemin bulunduğu tüm daireler aynı anda görüşme sağlayabilirler.

5.Güvenlik sistemine katkıları

Alarm özelliği eklenebilir

6.Video kaydı yapılabilir mi?

Kapıya gelen çağrıların … adeti sürekli olarak kaydedilir. Daha uzun sürelerde kayıt yapmak istiyorsanız bir SD karta sahip olmanız gerekiyor.

7.Mesaj Özelliği

Site yönetimi içinde bulunan tüm apartmanlar ve daireler birbirlerine mesaj gönderebilir. Mesajlarınız bir mesaj kutusu içinde yer alır, mesajları oradan takip edebilir, silebilirsiniz.